Móda

Dámske oblečenie a obuv, ktorú vynosíte na konci zimy a na začiatku jari

Aj vy ste si spravili revíziu šatníka a botníka pred začiatkom jari? Mnohé ženy majú tendenciu každý rok pretriediť dámsky šatník a botník práve na konci zimy. Nenosené kúsky posunú kamarátkam, predajú cez internet a majú tak miesto na nové oblečenie.

Ak ste si pretriedili dámsky šatník a botník, aké nové dámske oblečenie a obuv vynosíte na konci zimy a na začiatku jari?

Dlhé voľné topy a rebrované topy z elastického materiálu 

Po zime mnohé ženy majú problém s nadbytočnými kilami. Práve na konci zimy a jari preto odporúčame nosenie dlhých voľných topov. Môžete ich kombinovať so slim fit džínsami a s teplejšími vlnenými dámskymi kabátmi oversize strihu. Dlhé topy zakryjú nedostatky, ochránia kríže a hlavne predĺžia postavu, čo ocenia najmä nižšie ženy.

Okrem dlhých topov odporúčame rebrované topy z elastického materiálu. Sú mierne hrejivé a sú vhodné práve do obdobia konca zimy a začiatku jari. Vďaka elastickému materiálu budú pekne obopínať vašu postavu, takže vám nebudú nikde odstávať a budú vás príjemne hriať aj vtedy, keď bude na vás svietiť zubaté slnko.

Tieto kvalitné dámske topy odporúčame nosiť práve teraz v tomto období. Uvidíte, že si ich veľmi obľúbite.

Vlnený elegantný dámsky kabát 

Dá sa nosiť aj počas zimy, ale je vhodnejší skôr na záver zimy a na začiatok jari. Keďže na začiatku jari sú rána stále veľmi studené, kabátik z vlny vás dokonale zahreje. Odporúčame preto nosiť práve tento kúsok. Poslúži vám viac ako teplá bunda. Je totiž veľmi elegantný a ak preferujete elegantný štýl, určite sa vám zapáči.

Vlnený elegantný dámsky kabát na gombíky odporúčame vyberať v sivej, hnedej, béžovej, či tmavomodrej farbe. Tieto farby sa totiž ľahko kombinujú.

Členkové čižmy 

Z obuvi odporúčame nosenie členkových čižiem na podpätku, ale aj obľúbených chelsea čižiem. Sú to štýlové topánky, ktoré sa dajú nosiť v daždi, počas slnečného počasia a poskytnú vám dokonalú ochranu na konci zimy, ale aj na začiatku jari.

Členkové čižmy môžete obúvať k cigaretovým elegantným nohaviciam, ale aj k džínsom.

 

 

Zdroj obrázka:

 

Autor: Mariia Boiko  / Shutterstock.com