Móda

Ideálna jarná bunda pre mamičky? Jednoznačne čierna koženka

Tie dámy, ktoré ešte nemajú deti, majú často veľmi skreslené predstavy o tom, čo znamená materská dovolenka. Určite to potvrdí každá mamička na materskej, ktorej sa už nejaká bezdetná kamarátka opýtala, či sa náhodou na tej materskej dovolenke nenudí.

Ak si na materskej nestíhate vymýšľať outfity, kúpte si na jar koženú bundu

Realita by však nemohla byť odlišnejšia. Materská dovolenka má totižto do dovolenky veľmi ďaleko. A na nudu rozhodne nie je čas. Aj napriek tomu by však žiadna mamička nemenila. Ale každej sa občas zíde nejaký tip, ako aj popri starostlivosti o dieťa a domácnosť nezanedbávať samú seba.

Napríklad v otázke módy. Veľakrát majú mamičky problém s tým, že skrátka nestíhajú vymyslieť si nejaký štýlový outfit z toho, čo majú doma a tak si oblečú to, čo im prvé príde pod ruky. Riešením je mať menej oblečenia, ktoré ale bude univerzálnejšie a bude sa dať nosiť (takmer) so všetkým. Ako napríklad kožené dámske bundy.

Pomaly ale isto sa blíži jar a tak je vhodný čas na to, pripraviť na jar svoj šatník, aby ste aj na prechádzkach s vašim drobcom vyzerala štýlovo. A kožená bunda sa vám na jar náramne hodí. Zďaleka to totižto nie je oblečenie len pre rockerky, či motorkárky, ale aj pre mamičky.

Kožená bunda sa hodí nielen k džínsom

Môžete si ju obliecť napríklad k dlhým dámskym šatám. Pohodlné maxišaty sú na takúto kombináciu ako stvorené. Okrem toho, že takýto outfit bude pohodlný, bude v ňom aj dávka elegancie vďaka šatám a kombinácia s koženou bundou ukáže, že vám nie sú cudzie ani módne trendy.

Samozrejme, nesmieme zabudnúť ani na „klasiku“ v podobe kombinácie koženej bundy a džínsov. Táto kombinácia je nesmrteľná a zaručene v nej budete vyzerať dobre. A ani nad ňou nemusíte príliš „špekulovať“. Ideál pre štýlové mamičky na materskej.

Koženú bundu využijete aj po skončení materskej dovolenky, pri návrate do práce. Ak sa od vás nebudú vyžadovať príliš prísne pravidlá, čo sa obliekania týka, môžete koženou bundou zabodovať aj na pracovnom stretnutí. Stačí, ak si ju oblečiete k overenej a elegantnej „pracovnej“ kombinácii, ktorú tvorí sukňa a blúzka.

Zdroj obrázka:

Autor: Evgeniya Grande / Shutterstock.com