Móda

Leto v zahraničí? Jedine v námorníckom štýle

Veľa ľudí jazdí na letnej dovolenke za morom či kultúrou a niektorí spojí oboje. Avšak na dovolenke si chce každý oddýchnuť a mnoho žien tiež predviesť, pretože si vezmú so sebou tie najkrajšie kúsky. A čo si pribaliť na tohtoročnú dovolenku?

Som kapitán tohto pobrežia

V prípade, že idete k moru, určite zapadnete medzi tunajšie námorníkmi, pretože oblečenie, ktoré vám nesmie chýbať na letnej dovolenke, musí byť ladené do námorníckeho štýlu. Je to svieže, krásne a hodí sa to k žene každej generácie. A ďalšou veľkou výhodou je, že môžete vytvoriť veľkú škálu kombinácií. Pokojne môžete byť krásne elegantná, rovnako tak aj bežne do mesta či na šport. To znamená, že žiadna žena by nemala mať problém vybrať si správne kúsky na danú príležitosť.

Pruhy a typické farby, to je námorník!

Obliecť sa do štýlu, ktorý bude patriť tohtoročnému letu, nebude ťažké, pretože nemá takmer žiadne pravidlá, teda okrem farieb. Jednoznačne nesmie chýbať tri základné farby, ktorými sú biela, modrá a červená, ktoré môžete ľubovoľne kombinovať. Ovšem ďalším veľmi dôležitým prvkom tohto štýlu sú pruhy. Keď si predstavíte toho správneho námorníka, tak určite vidíte staršieho pána s fajkou, ktorý má na sebe modro biele pruhované tričko. U tohto pána sú pruhy vodorovná, avšak to nie je striktné. Môžete mať pruhy akejkoľvek farby a v akomkoľvek smere.

My ideme do elegancie

Mnoho žien majú rady skôr ľahkú eleganciu, pretože pôsobí veľmi príjemne a so správnym strihom aj sexy. Každopádne nič vám nebráni v tom, aby ste boli elegantné aj v tomto štýle. Neznamená, že keď sa jedná o námornícky štýl, tak musíte vyzerať ako starší muž, ktorý o seba moc nedbá, pretože väčšinu času strávi na mori. Naopak, keď zvolíte červené nohavice, doplníte je pruhovaným tielkom modro bielej farby a hore pridáte krásne vypasované modrej sáčko, na nohy obujete modrej lodičky a budete elegantná a nesmierne sexy a pritom budete v rovnakom štýle, ako námorník.

Máme radi aktívnu dovolenku

V prípade, že preferujete dovolenku, kedy navštevujete pamiatky, prechádzate sa po horách či po prírode, tak asi nie je úplne vhodné chodiť v sáčku a lodičkách. Rozhodne sa nemáte čoho báť, pretože námornícky štýl možno krásne zladiť aj na športové aktivity. A dokonca je to ešte jednoduchšie, pretože stačí mať modro bielo pruhované kraťasky, dať si k nim napríklad červené tielko a bielo tenisky a hurá na hory. Aj táto kombinácia je totiž moderné a dokáže z vás urobiť sexy ženu, najmä keď viete, čo vám pristane či poznáte svoje prednosti.

Možno to aj bez pruhov

Hoci pruhy sú naozaj základným prvkom tohto štýlu, tak moderný svet nám dáva veľa možnosti. A jednou z nich je aj to, že nemusíte striktne dodržiavať pruhy. Je veľa žien, ktoré dokážu tento štýl pripomenúť aj bez pruhov. Stačí napríklad biele šaty, na ne dať modrej sáčko a doplniť to červeným šperkom a lodičkami a rovnako ste krásne a spĺňate daný štýl aj bez prúžkov. Aj keď sú prúžky krásne a patrí k tomu, nemusíte ich mať všade.

Námornícky štýl neznamená, že zo seba máte vytvoriť muža, ktorý o seba nedbá. Naopak môžete byť krásna, sexi a pritom moderné.