Móda

Módne kúsky, v ktorých môžete zhadzovať kilá z tehotenstva

Zrejme len málo žien nerieši po pôrode kilá naviac. Niektorá priberie počas tehotenstva viac, niektorá menej, ale každá sa určite čo najrýchlejšie túži vrátiť na svoju váhu pred začiatkom tehotenstva. A prípadne svoju postavu ešte vylepšiť.

Chcete len zhodiť kilá z tehotenstva, alebo sa dostať do životnej formy?

Áno, kľudne sa môže stať, že cvičenie, s ktorým najskôr začnete práve preto, aby ste sa dostala na váhu, ktorú ste mala pred tehotenstvom, vás začne baviť natoľko, že sa len s redukciou popôrodných kíl neuspokojíte a začnete dlhodobo pracovať na svojej postave. A to je len dobre, lebo okrem závideniahodnej postavy získate aj skvelú kondíciu a upevníte si svoje zdravie.

A aj pri tvrdom tréningu vo fitku môžete vyzerať štýlovo. Samozrejme, netreba zabúdať v prvom rade na funkčnosť športového oblečenia. A samozrejme, týka sa to aj obuvi. Športové dámske tenisky na cvičenie tak musia zvládnuť všetky aktivity vo fitku aj mimo neho, od intenzívneho behu až po drepy s ťažkými váhami.

Funkčné oblečenie vám pomôže k najlepším výkonom

Platí to aj pre zvyšok vášho športového outfitu. Jeho ďalšou súčasťou sú samozrejme legíny. Veď čo by to bolo za ženu vo fitku, ktorá by nemala na sebe legíny. Tie sa stali populárnym spoločníkom žien nielen pri športovaní, ale v elegantnejších prevedeniach nahrádzajú aj dámske nohavice.

Aby sme však ostali pri cvičení, hodí sa vám ešte športová podprsenka, ktorá vás nebude obmedzovať pri žiadnom cviku a zároveň udrží vaše prednosti tam, kde patria. Tá sa dá využiť aj ako jediný top, ale ak nie ste taká odvážna alebo ešte nemáte na svojom bruchu vytúžený sixpack a nechcete brucho ukazovať, zadovážte si na cvičenie funkčné tričko alebo tielko. Tie by mali byť schopné spoľahlivo odvádzať pot aj počas dlhých tréningov a udržiavať váš komfort. Teda aspoň do takej miery, do akej sa počas intenzívneho tréningu dá.

 

Zdroj obrázka:

 

Autor: Evgeny Atamanenko / Shutterstock.com