Móda

Módu cez internet nakupuje väčšina žien. Prinášame vám tip, ako ušetriť pár eur

Nakupovanie cez internet neustále prekvitá. Podľa prieskumu spoločnosti MasterIndex cez internet aspoň raz nakúpilo 90 % Slovákov a 41 % tak robí veľmi často. Najčastejšie ľudia kupujú elektroniku, a to 50 % opýtaných, pričom ihneď za elektronikou nasleduje móda a oblečenie až s 49 %. Ak by sa prieskumu zúčastnili jedine ženy, pravdepodobne by bolo toto číslo oveľa vyššie. Veď vždy je pohodlnejšie a často aj lacnejšie nakúpiť nové veci pre seba či svoje deti v internetovom než v bežnom obchode.

Na popularite internetového nakupovania oblečenia sa podieľa niekoľko základných faktorov. Tým najdôležitejším je sortiment, ktorý je neporovnateľne väčší než v predajniach. Na internete totiž s veľkou pravdepodobnosťou nájdete taký módny kúsok, o aký máte záujem. Ďalším faktorom sú ceny nižšie než v kamenných predajniach a tiež častejšie akcie. Zabudnúť nesmieme tiež na pohodlnosť, keďže za internetovými nákupmi netreba nikam cestovať a vybavíte si ich aj popri starostlivosti o deti či inej práci.

Využite možnosť zníženia ceny kupónmi

Kto hľadá, ten navyše na internete nájde aj mnohé dodatočné zľavy k nákupu v danom internetovom obchode. Napríklad v podobe percentuálnej zľavy z nákupu, fixnej zľavy niekoľkých eur či napríklad v podobe poštovného zadarmo. Takéto zľavy sa centrálne sústredia do internetových služieb, ktorou je aj stránka Kuponovnik.sk. V nej aktuálne nájdete aj viaceré Tchibo.sk zľavy, napríklad aktuálne -20% na vybranú pánsku kolekciu módy, -14% na všetky valentínske darčeky či kupón na poštovné zadarmo nad sumu 80€.

Zľavy na nákupy v kupónových službách ponúkajú aj viaceré známe internetové obchody s módou. Zľavy v obchode zoot.sk sú dostupné v podobe 50% zľavy na vybrané oblečenie, doplnky a obuv, prípadne ako zľava 3€, ktorú získate, ak niekomu známemu odporučíte daný produkt a on si ho kúpi. Okrem zoot.sk ponúkajú svoje kupóny aj iné obchody s módou ako napríklad answear.sk, halens.sk či topankovo.sk