Móda

Plastové topánky Melissa a Zaxy – toto musíte vyskúšať!

 

Plastové topánky? To naozaj? Nežartujeme, dokonca sú naozaj dobré! Pochádzajú z dielne brazílskych značiek Melissa a Zaxy a dokážu toho fakt veľa!

Materiály na výrobu topánok sa neustále menia. Kým v minulosti boli topánky vyrábané takmer výlučne z kože, v dnešnej dobe už nájdete topánky vyrobené prakticky z čohokoľvek. Samozrejme, najväčšie zastúpenie na aktuálnou trhu topánok majú najmä syntetické materiály, ktoré sú lacné a ľahko sa z nich vytvárajú topánky rôzneho tvaru a dizajnu. Dnes však od topánok vyrobených zo syntetických látok postupujeme o ďalší level vyššie, na topánky vyrobené z plastu. Nie je však plast ako plast. Ako prvá tu bola značka Melissa, ktorá má korene v Brazílii. Melissa na výrobu topánok používa špeciálny ohybný plast, ktorý pomenovala ako MelFlex. Poviete si, načo sú ale dobré topánky z plastu? V prvom rade je to komfort, ktorý poskytujú. Špeciálny ohybný plast sa veľmi rýchlo prispôsobí vašej nohe tak, že ani nebudete vedieť, že vôbec máte nejaké topánky obuté. Navyše, plastové topánky aj naozaj dobre vyzerajú a keďže sú z plastu, ich údržba je skutočne hračka.

melissa-cierne-tenisky-na-platforme-be-ii-black_32349-53296-A-5b07e0faaf158

Zaxy – lacnejší, ale o nič horší

V ponuke značke Melissa majú najväčšie zastúpenie populárne baleríny, ktoré tu nájdete v rôznych tvaroch a dizajnoch. Nechýbajú však ani plné topánky a ani topánky na opätku. Plastové topánky vyrába aj značka Zaxy, ktorá patrí pod značku Melissa a je jej lacnejším variantom. Nenechajte sa však slovkom „lacnejší“ odradiť, aj modely v ponuke značky Zaxy sú vyrobené z onoho kvalitného a prispôsobivého plastu, tiež majú pekný dizajn a v kvalite za svojou materskou značkou nezaostávajú. A do tretice tu máme pre vás ešte jeden tip – značku Ipanema. Áno, uhádli ste, aj značka Ipanema patrí pod rovnakú firmu, ktorá vlastní aj značky Zaxy a Melissa. Ipanema sa však zameriava výhradne na štýlové žabky a sandálky, ktoré spríjemnia horúce letné dni. Produkty všetkých troch značiek kúpite v e-shope Differenta.sk. Tak vyskúšajte ich aj vy!

ipanema-pudrove-zabky-bossa-pink-pink_82067-24090-A-5b28bee6bce04