Móda

Poznáte štýlové letné kombinácie oblečenia a doplnkov?

Aj keď na pekné stabilné slnečné počasie to zatiaľ nevyzeralo, s príchodom prvého letného mesiaca môžeme očakávať prvé tropické letné dni. Zo šatníkov pomaly, ale isto začíname vyťahovať typické letné kúsky, v ktorých sa cítime komfortne a zároveň sexy.

Poznáte ale štýlové letné kombinácie oblečenia a doplnkov?

Dlhé kvetované letné šaty na ramienka, veľký slamený klobúk a crossbody kabelka 

Veľmi obľúbená a štýlová kombinácia, ktorú si zamilujete aj vy! Dlhé letné šaty na ramienka sa krásne kombinujú s veľkými modernými slamenými klobúkmi a dolaďujú sa nielen výraznými náhrdelníkmi z bižutérie, ale aj s krásnymi crossbody kabelkami.

Krásne crossbody kabelky vyberajte vo výrazných farbách a nebojte sa ich zladiť napríklad aj s farebnou obuvou. Leto by malo hýriť farbami a outfity žien by mali byť výrazne farebné.

Kvetované šaty na vás doslova rozkvitnú. Odhalené ramená si ale budete chrániť praktickým veľkým slameným klobúkom, ktorý môžete ozdobiť farebnou šatkou.

Krátke biele volánové šaty, perlové náušnice, štýlové náramkové hodinky 

Medzi štýlové kombinácie oblečenia a doplnkov môžeme zaradiť aj kombináciu jednoduchých a hlavne krátkych bielych volánových šiat, jemnučkých perlových náušníc a štýlových náramkových hodiniek. Čo sa týka kabeliek, môžete zvoliť malé praktické kožené kabelky do ruky, do ktorých sa vám zmestia aj vaše elegantné dámske peňaženky, hrebene, mobily, rúže a púdre.

Biele šaty zvýraznia vaše letné opálenie a zároveň svojou jednoduchosťou a jemnosťou budú pútať pozornosť mužov. Volány pôsobia dievčensky a preto si tieto šaty v lete rady obliekajú aj zrelšie ženy.

Čo sa týka šperkov, bohato vám postačia práve jemné perlové náušnice. Netreba žiadne výrazné náhrdelníky, či náramky. Oceníte však štýlové náramkové hodinky, predovšetkým hodinky s kvalitným oceľovým náramkom.

 

Zdroj obrázka:

Autor: Alla Relian / Shutterstock.com