Móda

Prebuďte v sebe dračicu a kúpte si na seba niečo sexy

S pribúdajúcimi rokmi naša koža prestáva byť taká pružná, ako keď sme mali čerstvých osemnásť. Cítime sa staršie, nepríťažlivejšie a naše sebavedomie ide rapídne dole. O tomto období sa hovorí ako o kríze stredného veku. Dámy, prebuďte v sebe dračicu a zvýšte si sebavedomie práve tým, že si kúpite na seba niečo sexy.

Vibrátor vás nabudí

Ešte predtým, ako si kúpite na seba niečo sexy, vytiahnite si z krabice váš milovaný vibrátor a nabuďte sa. Ak nemáte partnera, respektíve je neustále v práci a vy potrebujete zabudnúť na všetky starosti a problémy, práve vibrátor vám bude robiť spoločnosť a zlepší vám náladu. Nemusíte sa vôbec hanbiť za to, že používate kvalitný vibrátor. Nie ste jediná, ktorá ho používa, ale zato zase nemusíte každému, koho po dlhej dobe stretnete, hovoriť, že používate vibrátor. Je to vaša vec a mala by ostať len medzi vami a vašim životným partnerom. Ak v sebe potrebujete prebudiť dračicu, okrem sexy oblečenia si kúpte aj výkonnejší vibrátor.

Väčšie prsia vďaka push up podprsenke

Ak vaše prsia pripomínajú lentilky a veľkosťou zodpovedajú prsiam dievčat v puberte, nikto sa nemôže čudovať, že si pripadáte nepríťažlivá. Máme však pre vás riešenie, vďaka ktorému sa budete cítiť opäť dobre. Ak klasické podprsenky nahradíte lepšími push up podprsenkami, ktoré vaše prsia zdvihnú a zvýraznia, budete sa cítiť príťažlivejšie. Určite si nedávajte prsia zväčšiť. Výsledok by vás nemusel ohúriť.

Voľné nočné košieľky

Ak chcete zviesť svojho partnera, okrem push up podprsenky si kúpte voľné krajkové nočné košieľky, ktoré decentne zakryjú všetko, to čo chcete zakryť, ale zároveň poodhalia to, čo chcete odhaliť. Zvádzajte svojho muža v luxusných nočných košieľkach, ktoré neslúžia len na spanie a prebuďte v sebe dračicu aj dávno po tridsiatke.