Móda

Čo si kúpiť práve teraz do šatníka

Chcete byť aj tento rok za hviezdu a nosiť to, čo práve frčí? Potom celkom iste premýšľate aj o tom, čo mať doma preto, aby ste bola za módnu ikonu a aby sa po vás ostatní otáčali. Do módy sa vracajú voľné košele, ktoré majú pánsky strih a sú v dámskych farbách. Určite neurobíte chybu, ak si kúpite košeľu ružovú, s prúžkami, s kvetmi a podobnými, vyložene dámskymi motívy.

Aby ste mohli dovoliť hlboký výstrih, potom by vám určite nemala chýbať dobrá push-up podprsenka. Je pravda, že v reklame vás výrobcu láka na kúpu drahé podprsenky, ktorá vám vaše prsia zväčší o dve čísla, ale môžem vám z vlastnej skúsenosti odporučiť obchody, kde kúpite podprsenky z výrazným push-up efektom a to do 8 Eur.

Jeden obchod, kde si tieto podprsenky môžete kúpiť, je Gate. Tu majú tieto podprsenky vo farbe telovej, ružovej a čiernej a sú zdobené uprostred ešte strieborným srdiečkom s kamienkami. Podprsenky vám urobia dokonalý dekolt za pár korún, akurát treba ich prať opatrne a najlepšie je na ručné pranie. Ďalšie skvelé podprsenky dokonca okolo 4 Eurá, zoženiete v obchode Picacio. Dobrá podprsenka by vám nemala v šatníku určite chýbať.

Ďalšie trend je kabelka so strapcami. Tento rok budete určite za hviezdu, ak takú budete mať. Nosiť sa budú pletené voľné prikrývky. Určite by ste si ho mali zaobstarať, pretože ide o módny výstrelok, ktorý je stopercentne in a bude in aj budúci rok.

Topánky na vysokom podpätku sú ďalšie vecí, ktorá by vám nemala chýbať. Pripravte sa na ozajstné „Štekl“, takže sa začnite učiť držať rovnováhu, nech sa vyhnete trapasu. Voľné a úpletové veci sú ďalšími vecami, ktoré musíte chtiac nechtiac mať. Ukážte, že móde rozumiete a nebuďte pozadu. Ide vám predsa o to, aby sa o vás hovorilo ako o módnej ikone, nie o šedej myške, ktorá sa stratí v dave. Vyrazte si na nákupy, keď už viete, pre čo máte ísť.