Móda

Čo si obliecť cez prechodné obdobie?

Z hľadiska výberu oblečenia sú prechodné obdobia tie najťažšie. V zime je jasné, že je chladno a treba sa naobliekať, preto si okamžite berieme kabáty, svetre či šály a čiapky. V lete zase automaticky čakáme, teplé a slnečné počasie, takže na mieste sú tričká, krátke nohavice či tenké šaty. Jeseň a jar sú však v tomto ohľade dosť problematické.

Spája sa s nimi nepredvídateľné počasie a nerozhodnosť v obliekaní. Teplotné rozdiely medzi ránom a dopoludním dokážu ľahko vyrovnať pánske i dámske prechodné bundy alebo vesty. Prechodné obdobie tak zvládnete ľavou zadnou.

Dámske prechodné bundy sú na jeseň skvelé

V jesennom období mnohokrát silno fúka, preto je bežné, že človek v tom čase veľmi ľahko prechladne. Najdôležitejšiu úlohu tu zohráva to, čo máte oblečené na vrchnej časti tela. Kvalitné dámske prechodné bundy či vesty sa pýšia nejednou výhodou. Nielenže sa v nich cítite pohodlne a príjemne, ale navyše sa nemusíte obávať nečakaného vetra. Ide o naozaj ideálne riešenie na prechodné obdobia. Samozrejme len vtedy, ak sú kvalitné.

 

Dávate si záležať na tom, ako vyzeráte? Vesty a prechodné bundy sú aj skvelou imidžovou záležitosťou. Výrobcovia si dnes skutočne potrpia na tom, aby vyzerali atraktívne a lákavo. Stačí si len vybrať  tú správnu vestu alebo prechodnú bundu a budete za hviezdu. Navyše ak patríte k tým, ktorí nemajú v láske chodenie po obchodoch, takú bundu či vestu si ľahko kúpite aj v mnohých internetových obchodoch.

Všetko je o detailoch

Súčasťou outfitov na prechodné obdobie sú jednoznačne ja šály či šatky. Do chladnejších dní sú vhodné maxi šály, ktoré dokážu zahriať. Na tie teplejšie zase farebné tenšie šatky. Dôkladne ochránia krk a dokonale doplnia celý vzhľad.

 

Foto: Pixabay