Móda

Šperky, ktoré budete rady nosiť pri každej príležitosti

Šperky sú doplnkom, bez ktorých si nevieme predstaviť vyjsť z domu. Dopĺňajú daný outfit, zvýrazňujú našu krásu a dodávajú pocit luxusu.

Aké šperky budete rady nosiť pri každej príležitosti?

Zlaté šperky 

Kým kedysi sme nosili výlučne len šperky zo žltého zlata, dnes sa dostáva do popredia aj biele zlato. Biele zlato je veľmi obľúbené najmä u mladších ročníkov. Vidieť to najmä na záujme o

svadobné obrúčky a zásnubné prstene práve z bieleho zlata.

Ak chcete mať v šperkovnici šperky, ktoré budete rady nosiť pri každej príležitosti, určite by vám v nich nemali chýbať pravé zlaté šperky. Zlato je kvalitný nadčasový kov, ktorý bude moderný aj o niekoľko rokov. Investícia do zlatých šperkov tak nie je vôbec zbytočná.

Perlové náušnice

Možno si poviete, že tento šperk je vhodný najmä pre ženy v stredných rokoch. V posledných rokoch sa však stal obľúbeným aj u mladších žien. Ak potrebujete šperk, pri ktorom nemusíte premýšľať, či sa vám k danému outfitu hodí, alebo nie, vyberte si perlové náušnice. Moderné náušnice z riečnych perál sú cenovo prijateľné a stanú sa vašim verným spoločníkom na dlhé roky.

Perlové náušnice sa nemusí báť ladiť ani k moderným zlatým prsteňom, ktoré ženy tiež veľmi rady nosia.

Strieborný prívesok 

Ak preferujete strieborné šperky, medzi šperky, ktoré budete rady nosiť pri každej príležitosti, môžeme zaradiť aj moderné strieborné prívesky. Moderný strieborný prívesok krásne oživí striebornú retiazku. Je veľmi lacný a môžete si ich tak dovoliť kúpiť viac a pravidelne ich striedať.

Zlaté šperky, perlové náušnice a strieborné prívesky sú šperky, ktoré môžete nosiť pri každej príležitosti. Môžete si ich dávať k elegantným dámskym sakám, púzdrovým sukniam a blúzkam, ale môžete si ich bez problémov skombinovať aj s džínsami a bavlnenými topmi.

 

Zdroj obrázka:

Autor: faferek / Shutterstock.com