Móda

Vec, bez ktorej z domu nikdy nevyjdeme

Keď sa chystáme do práce, do spoločnosti, na rande, alebo na pracovné stretnutie, bez jej prítomnosti by sme si to nevedeli predstaviť. Pomáha nám uskladniť všetko, čo pri sebe potrebujeme mať ako napríklad šminky, diár, kľúče, peňaženku a mobil. Už viete o čom hovoríme? Hovoríme o kabelke.

 

Aj páni majú možnosť vybrať si dobrú kabelku

 

Aby aj páni nemuseli všetko nosiť vo vreckách, môžu si vybrať z rôznych pánskych kabeliek v ponuke. Najideálnejšou a najpraktickejšou pánskou taškou je pánska taška cez plece. Poskytuje dostatok úložného priestoru a ani zďaleka nepripomína dámsku kabelku. Je praktická, je vyrobená z kvalitného nepremokavého materiálu a zvládne odniesť aj predmety ťažšej váhy. Samozrejme, túto kabelku zbytočne moc nepreťažujte. Spôsobíte si tak nemalé bolesti chrbta.

 

Dámske značkové kabelky

 

Každá žena jednoducho potrebuje mať minimálne tri kabelky – jednu značkovú kabelku do spoločnosti, malú crossbody kabelku a športovú kabelku, ktorú si môže dovoliť vziať aj k obľúbeným teplákom a k teplákovej mikine. Kabelka musí mať viacero priečinkov, do ktorých si umiestnime potrebné veci. Kabelka s jedným, resp. žiadnym priečinkom u žien jednoducho nezaboduje.

 

Farebné odtiene

 

Každá žena chce v spoločnosti vyzerať očarujúco, jednoducho tak, aby sa za ňou obzeral nejeden muž, ktorý okolo nej prejde. Pri výbere kabeliek sa sústreďujte najmä na jej vzhľad. Odporúčame vám vyberať skôr kabelky v prírodných farbách – hnedá, zelená, béžová, ale klasickou čiernou taktiež nepohrdnite. Čierna je univerzálna a hodiť sa vám bude aj k športovejšiemu outfitu. Dobre zladený outfit, kabelka, náhrdelník, ale aj moderný prsteň z vás spravia naozajstnú dámu.